
Корпус GameMax G561 White, без БЖ, Midi Tower, ATX/Micro ATX/Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 3x120 мм LED,
1 698 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN33813
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
GameMax G561 White — це сучасний геймерський корпус формату Miditower. Він вирізняється добре продуманим дизайном, який полегшує встановлення системних компонентів і підтримує оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання високопродуктивної системи.
Характеристики GameMax G561 White
- Дизайн і матеріали. Корпус виконаний у білому кольорі та вирізняється сучасним диз
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 424x200x452 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Подсветка | є |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 1 698 ₴








