
Корпус GameMax G563 Black, без БЖ, Midi Tower, ATX/Micro ATX/Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 4x120 мм LED,
1 881 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN33815
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
G563 від GameMax - це сучасний геймерський корпус. Він вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Gamemax G563 підтримує інтерфейс USB 3.0, що забезпечує швидке передавання даних і зручність під'єднання периферійних пристроїв. Корпус також оснащений сучасним дизайном із можливістю встановлення підсвітки, що надає йому стильного зовнішнього вигляду і дає змогу виділятися серед інших пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 418x200x452 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 156 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Подсветка | є |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 881 ₴









