
Корпус GameMax H602-BK Black, без БЖ, Mid Tower, Micro ATX/Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 1x120 мм LED
1 510 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN33819
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Корпус GAMEMAX H602 — це сучасний корпус формату Micro ATX і типорозміру Miditower.
Відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має низку важливих особливостей: прекрасний обдув, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримку інтерфейсу USB 3.0. GAMEMAX H602 вміщує відеокарти до 340 мм завдовжки та кулер ЦП заввишки до 155 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | microATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Подсветка | є |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 510 ₴







