
Корпус GameMax Infinity Black без БЖ Midi-Tower ATX/Micro ATX/Mini ITX 1хUSB 3.0 399x273x420 мм (INFINITY BK)
2 633 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33822
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус GameMax Infinity Black, без БЖ, Midi-Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 399x273x420 мм,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 399x273x420 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 10 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Подсветка | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 2 633 ₴







