
Корпус GameMax MeshBox PRO WT White, без БЖ, Mid Tower, ATX/DTX/Micro ATX/Mini ITX, 1хUSB 3.0, 1хUSB
2 041 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33831
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax MeshBox PRO ATX має 3 повністю сітчасті боки та передню металеву сітчасту панель, що фокусує повітряний потік, а також ігровий корпус із вертикальним повітряним потоком, що перетворює складне на просте, поєднується з будинком.
- Вертикальний канал повітряного потоку, малий розмір, висока сумісність, в основному підходить для встановлення всіх основних аксесуарів на ринку.
- Вентилятор із нижнього положення обдуває відеокарту, щоб оптимізувати ефективність охолодження.
- Шасі має модульну конструкцію, що оптимізує керування проводами та забезпечує достатній внутрішній простір.
- Гарна конструкція вертикального потоку повітря, охолодження де завгодно всередині
- Повна зона пилонепроникного дизайну забезпечує комп'ютер чистим повітрям.
- Підтримка водяного охолодження 240 і кулера процесора з повітряним охолодженням до 168 мм.
- Підтримка високоякісних популярних відеокарт 305-355 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 413x204x398 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 1x140 мм |
| Подсветка | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 2 041 ₴









