
Корпус GameMax MT833-2U3 Black, без БЖ, Miditower, ATX/MicroATX/Mini-ITX, 2хUSB3.0,2хUSB 2.0, 441х185х420 мм,
1 685 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN33842
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Корпус GAMEMAX Midi Tower – це стильний і функціональний корпус, який ідеально підходить для складання сучасного ПК. Завдяки формфактору Midi, корпус сумісний із материнськими платами формату ATX, M-ATX та ITX, що дозволяє створювати як компактні, так і продуктивні системи.
- Корпус виготовлений із міцної сталі SGCC товщиною 0.5 мм, забезпечуючи надійність конструкції.
- Передня панель виконана з ABS-пластику, а верхня та бічні панелі — з металу, що додає корпусу сучасного вигляду.
- Компактний, але місткий дизайн підходить як для домашнього, так і для офісного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 441х185х420 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Подсветка | немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 685 ₴







