
Корпус Qube REEF ARGB Black MiniTower без БЖ для microATX/mini-ITX 1xUSB3.0/2xUSB2.0 (REEF_GBNU3)
2 858 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33850
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус QUBE REEF ARGB White (REEF_GMNU3) – це стильний і функціональний вибір для вашого комп'ютера. Його відрізняє елегантний білий дизайн з ARGB підсвічуванням, що дозволяє налаштувати кольори та ефекти для персоналізації зовнішнього вигляду. Підтримуючи материнські плати mATX і mini-ITX, цей корпус середнього розміру (MiddleTower) ідеально підходить для створення компактних, але потужних систем. Він оснащений достатнім простором для всіх необхідних компонентів, включаючи два 3,5-дюймових і один 2,5-дюймовий слоти для накопичувачів, а також ефективною системою охолодження з чотирма вентиляторами. Корпус пропонує зручні варіанти підключення, включаючи USB-порти та аудіороз'єми на передній панелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qube |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Подсветка | ARGB |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпуса | Mini Tower |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 2 858 ₴



