
Корпус GameMax Starlight 2 AW White без БЖ Mid Tower ATX/MicroATX/Mini-ITX 1xType-C/1xUSB3.0 (STARLIGHT 2AW)
2 325 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33860
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Starlight 2 AW
- Starlight 2 AW Premium Mid Tower ATX ігровий корпус від GameMax — унікальний шлях повітряного потоку, що забезпечує широку сумісність і безліч варіантів охолодження.
- Повністю прозорий дизайн, який плавно привертає увагу глядача.
- Корпус, орієнтований на охолодження — 4 попередньо встановлені 120 мм ARGB вентилятори: 3 спереду й 1 ззаду корпусу.
- Забезпечує чудову вентиляцію, передня панель підтримує радіатор до 360 мм.
- Верхній і нижній кути по 45 градусів привертають увагу і спрямовують погляд глядача в корпус.
- Три панелі із загартованого скла на передній частині, що дають змогу створити дисплей без скла.
- Передня панель виконана з акрилового матеріалу, що забезпечує хорошу циркуляцію повітря, ефективно запобігає потраплянню пилу і повністю демонструє приголомшливі світлові ефекти.
- Дизайн з округлим вигнутим ободом. -Стандартний замок на кнопці живлення для захисту від дітей, що робить й
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 200 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Подсветка | ARGB |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 2 325 ₴









