
Корпус GameMax Storm 2 AW, White, без БЖ, Midi Tower, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1xType-C/1xUSB3.0/1xUSB
2 279 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33862
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Охолодження: підтримка декількох вентиляторів і радіаторів водяного охолодження для оптимального управління температурою.
- Накопичувач: гнучкі конфігурації для 3,5-дюймових жорстких дисків і 2,5-дюймових SSD-накопичувачів відповідно до ваших потреб у сховищі.
- Розширення: багата панель вводу/виводу і 7 слотів розширення для безперешкодного оновлення і підключення.
- Міцність і естетика: бічна панель із загартованого скла і металева конструкція для довговічності та стильного дисплея.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 200 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Подсветка | RGB |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 2 279 ₴






