
Корпус GameMax Titan Silent 2, Black, без БЖ, Full Tower, E-ATX/ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1xType-C/2xUSB
4 362 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33866
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Titan Silent 2
Корпус для ігрового ПК Gamemax Titan Silent 2 Full-Tower Gamemax Titan Silent 2
- Широка сумісність: Підтримує материнські плати EATX, ATX, M-ATX і ITX.
- Ефективне охолодження: Попередньо встановлені передній і задній вентилятори, з можливістю розширення і підтримкою водяного охолодження.
- Захист від пилу: Фільтри від пилу на верхній і нижній панелі для захисту внутрішніх компонентів.
- Тиха робота: Побудований з використанням матеріалів і конструкцій, що зменшують рівень шуму.
- Просторий внутрішній відсік: Підходить для відеокарт завдовжки до 420 мм і процесорних кулерів заввишки до 170 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 527 x 512 x 212 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 10 |
| Кількість відсіків 3.5" | 8 |
| Кількість відсіків 5.25" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Подсветка | немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Full Tower |
| Форм-фактор | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 4 362 ₴









