
Корпус Asus A31 Plus White Tempered Glass без БЖ (90DC00R3-B19000)
5 003 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33890
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус ASUS A31 PLUS ATX підтримує материнські плати із прихованими роз'ємами, радіатори 360 мм та відеокарти 380 мм, з варіантами чорного або білого кольору, чотирма встановленими вентиляторами ARGB та чистою системою керування кабелями.
Готовий до прихованих роз'ємів: створений для материнських плат із прихованими роз'ємами для оптимізації керування кабелями для безперешкодного встановлення.
Широка сумісність: A31 PLUS підтримує радіатори до 360 мм у поєднанні з вентиляторами завтовшки до 80 мм, а також відеокарти завдовжки до 380 мм та повітряні кулери ЦП заввишки до 165 мм.
Панорамний дизайн: загартовані скляні панелі спереду та збоку забезпечують безперешкодний огляд основного відсіку.
Основа під кутом 8°: золотий кут поєднує в собі функціональність та естетику, підвищуючи ефективність повітряного потоку для покращення теплових характеристик, а також розширюючи кут огляду для більш захоплюючого враження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.1 кг |
| Высота | 435 мм |
| Глубина | 511 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 3 x 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі внизу |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 5 003 ₴










