
Корпус Golden Field GL704 без БЖ
1 935 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33938
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Ігровий корпус
Ліва стінка з загартованого скла
Жорстка конструкція шасі
Оброблені кутові з’єднання
Поліпшений захист від електромагнітних завад
Аудіороз’єми, USB-роз’єми
Окремий відсік для блока живлення
Зручне розташування кнопок і роз’ємів
Бічні вентиляційні отвори
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота | 459 мм |
| Глубина | 408 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 240 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 360 мм |
| Наявність бокового вікна | немає |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Подсветка | RGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Функція PFC | немає |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴


