
Корпус Cougar MG140 AIR RGB Black без БЖ (MG140 AIR RGB (BLACK))
2 947 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33953
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний корпус ARGB Mini Tower із сучасними візерунковими вентиляційними отворами
Ми зробили корпус COUGAR для ПК ще краще. Нові візерункові вентиляційні отвори надають особливого вигляду вашому дивовижному складання. Потужний повітряний потік, потужна підтримка радіатора до 280 мм, графічної карти 350 мм та кулера ЦП 160 мм забезпечують чудову цінність для вас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Габарити корпусу | 420x205x410 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
Информация для заказа
- Цена: 2 947 ₴







