
Корпус Cougar MX110 RGB Black без БЖ
1 844 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33961
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MX110 RGB — ідеальний корпус Mid-Tower для початкового ПК або додаткової системи, призначеної для більш легких ігор та повсякденних програм. Ідеально, якщо вам потрібна не потужна машина, а надійна продуктивність у простій збірці.
Потужність охолодження
Попередньо встановлені 3x 120-мм вентилятори RGB з фіксованим режимом спереду і додатковий 120-мм вентилятор RGB ззаду охолоджують вашу систему "з коробки", надаючи їй стильний вигляд, який можна розширити до 6x 120-мм вентиляторів. Підтримка водяного радіатора до 240 мм АБО повітряного охолодження висотою до 158 мм гарантує, що ваша установка буде підтримувати оптимальну температуру навіть за високого навантаження.
Графічні можливості
Корпус MX110 RGB, що містить графічний процесор до 305 мм, більш ніж придатний для зборок, орієнтованих на продуктивність.
Сумісність з материнською платою
MX110 RGB сумісний з материнськими платами Mini-ITX, M-ATX та ATX: вся гнучкість, необхідна для вашої збірка.
Ємність для пам’яті
Варіанти зберігання даних: підтримка двох твердотільних накопичувачів (SSD) і жорстких дисків (HDD) по 2х 2.5 дюйми та 2х 3.5 дюйми або конфігурація тільки з чотирма твердотільних накопичувачами по 2.5 дюйми, що дозволяє вам розширювати ємність сховища
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 452 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Вес | немає даних кг |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 120 мм / 240 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 200 x 452 x 360 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 844 ₴










