
Корпус Zalman P10 Namu White (P10NAMUWHITE) без БЖ
3 338 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33964
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
P10 Namu з дерев’яними елементами привносить тепло та вишуканість у облаштування вашого робочого простору, бездоганно поєднуючи функціональність із дизайном інтер’єру.
Високоякісне загартоване скло
Високоякісне загартоване скло завтовшки 4 мм забезпечує виняткову міцність та безпеку. Його можна легко та повністю зняти для зручного доступу до компонентів ПК без застосування інструментів.
Необмежений потенціал охолодження
Верхня та передня панелі покращують вентиляцію та забезпечують додатковий потік повітря в системі.
Верхній та нижній магнітний пиловий фільтр
Захищає ваші компоненти та забезпечує безперешкодний потік повітря.
Зручне прокладання кабелів
Продуманий простір для кабелів дозволяє легко впорядкувати заплутані кабелі та надати їм акуратного вигляду.
Кронштейн для підтримки відеокарти із можливістю регулювання висоти
Переміщайте вгору і вниз, щоб розташувати відеокарту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Высота | 422 мм |
| Глубина | 423 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Материал корпуса | метал/пластик/скло/дерево |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | 120 мм |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розміри корпусу | 423 x 216 x 422 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 5 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 3 338 ₴








