
Корпус Zalman P30 White V2 (P30WHITEV2) без БЖ
4 508 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33968
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панорамний корпус Zalman P30 WHITE V2 для сучасної домашньої чи ігрової станції, сумісний із актуальними компонентами. Передня та бічна панелі із загартованого скла. Забезпечено активне обдування компонентів за рахунок перфорації металевої поверхні панелей корпусу. Продумано захист від пилу. У комплекті 3х120мм ARGB вбудованих вентиляторів. Вентилятори на бічній панелі – реверсні: забезпечують постачання повітря ззовні. Вентилятор на задній панелі працює на видуві. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Цвет корпуса | Белый |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 453 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 3 шт /(2 x 120мм (ZM-AF120R) на бічній панелі, 1 x 120мм (ZM-AF120) на задній панелі) |
| USB 3.х | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Дополнительно | 1xUSB Type C |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | є |
| По напрямках | ігровий |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Підтримка рідинного охолодження | 1 |
| Розміри корпусу | 235 x 429x 453 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Слоти карт розширення | 5 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Тип корпуса | Mini Tower |
| Тип материнської плати | micro-ATX, mini-ATX |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ATX |
| Функція PFC | немає |
Информация для заказа
- Цена: 4 508 ₴










