
Крісло для геймерів Trust GXT 703W Riye White (25130) (25130_TRUST)
6 040 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перемогти боса може бути важко, але з цим кріслом – ні. Завдяки структурі з піни високої щільності ви поринете у максимальний комфорт, щоб зосередитися на перемогах, а не на надокучливому болі в спині.
Дихай легко, грай старанно
Ми знаємо, що іноді гра може бути настільки інтенсивною, що ви можете спітніти, тому в конструкції Riye використана міцна поліуретанова шкіра і тканина, що дихає, щоб в кінці заняття ви відчували себе так само свіжо, як і на початку.
Озброєний та готовий
Неважливо, чи розмовляєте ви з друзями чи б’єтеся на полі бою, м’які підлокітники цього крісла готові до будь-якого повороту подій. Ті, що відкидаються вгору, знаходяться там, де вони потрібні, і осторонь, коли вони не потрібні.
Надміцне
Riye – це крісло, яке готове прийняти будь-який виклик так само, як і ви. Завдяки газліфту класу 4, що витримує навантаження до 140 кг, воно має міцну конструкцію, яка справді створена для тривалого використання. Час покращити свої ігрові умови!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Вес | 15.5 кг кг |
| Граничний кут нахилу спинки | немає |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | шкіра PU, тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання підлокітників | немає |
| Розміри сидіння | 52 х 54 см |
| Розміри спинки | 78 х 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Цвет | чорний з білим |
Информация для заказа
- Цена: 6 040 ₴









