
Крісло для геймерів Trust GXT 719 Ruya RGB Black (25185) (25185_TRUST)
9 879 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34041
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відчуйте, що ви подорожуєте гіперпростором з ігровим кріслом Ruya RGB. З 350+ кольорами та ефектами, керованими за допомогою бездротового пульта дистанційного керування, ви отримаєте всі круті та барвисті варіанти, необхідні для будь-яких ігрових пригод, що трапляться на вашому шляху!
Це крісло дійсно ідеально підходить для вас. Повністю регульоване, ви можете змінювати висоту, спинку (90-180 градусів), 3D-підлокітники та нахил сидіння з фіксуючим механізмом, щоб пристосувати цей ігровий трон до своїх потреб.
Грайте з таким комфортом, що вам ніколи не захочеться йти! Високощільна формована піна, дихаюча тканина та додаткова міцна тканина з боків - Ruya створена для того, щоб перенести вас в ігрову нірвану - ідеально підходить для довгих ігрових сесій!
Міцний, надійний, довговічний. Завдяки газліфту класу 4, що витримує навантаження до 150 кг, і конструкції з екологічно чистої деревини, сертифікованої FSC, це крісло справді створено для довгих подорожей. Посильте свій досвід Як і Маріо, крісло Ruya готове до підзарядки. З включеним в комплект павербанком у вас буде вся енергія, необхідна для живлення освітлення, прямо у вашій долоні! Більше того, він навіть поміщається в додаткову бокову кишеню Ruya, тож ви можете грати без зайвого клопоту з кабелями, що заважають вам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Вес | 19 кг кг |
| Граничний кут нахилу спинки | немає даних |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 42 х 52 см |
| Розміри спинки | 83 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
Информация для заказа
- Цена: 9 879 ₴






