
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Black (AD12YDC-XL-01-B-PV/C)
18 733 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN34043
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка
Внутрішня система підтримки попереку регулює інтенсивність на рівень підтримки ручками з обох сторін.
MagSwap
Нові технології. Зручні різнокольорові накладки на підлокітники магнітно фіксуються та вирівнюються в комфортне положення.
Магнітна подушка з ефектом пам’яті
Надм’яка подушка для голови на магніті.
Відрегулюйте її у бажане положення без зусиль.
MagClap
Легкий процес збірки
Kaiser має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла.
Більш просторне сидіння з більшою еластичністю.
65 кг/м щільної формованої піни, ідеальне поєднання міцності та стійкості.
Комфортна технологічна спинка
Нахил спинки 90-165°. Кут гойдання 30°
ПВХ Шкіра DuraXtra.
ПВХ шкіра Duraxtra забезпечує м’яке та комфортне сидіння. Стійкість до подряпин і плям, сертифікована якість та довговічність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Вес | 31 кг кг |
| Граничний кут нахилу спинки | 165° |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 44.5 х 51 см |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |
Информация для заказа
- Цена: 18 733 ₴










