
Крісло для геймерів Cougar Armor Elite
8 030 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34050
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Неперевершений комфорт
COUGAR Armor Elite забезпечує комфорт та стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися розслабленим та здоровим під час довгих ігрових сесій. Повністю регульовані та виготовлені з матеріалів найвищої якості, Armor Elite є прикладом відмінного дизайну COUGAR, який став синонімом пристрасті до ігор. Armor Elite виготовлений з екошкіри, яка пропускає повітря, щоб ви залишалися свіжими та відчували себе комфортно. У комплект Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Відсутність фізичної напруги дозволяє повністю зосередитись на грі.
Регульований дизайн
Регулювання висоти. Легко відрегулюйте висоту за допомогою високоякісного газліфту.
Відкидання спинки до 160 градусів. Нахиляйте від 90 до 160 градусів. Гнучко та зручно для підтримки бажаної постави. Сидіть прямо під час роботи або ігор і лягайте на відпочинок.
Нахил із опором. Не соромтеся відкидати крісло під будь-яким кутом без будь-яких обмежень, налаштовуючи опір ручкою регулювання, або взагалі заблокуйте нахил.
Регульований 2D-підлокітник
Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найкраще положення для ігор.
Регулювання ліворуч/праворуч. Підходить для всіх розмірів тіла та положень.
Якість та безпека
Повністю сталева рама. Каркас ARMOR Elite виготовлений із сталі, що не тільки гарантує довговічність, а й забезпечує надійну підтримку вашого тіла.
Вишитий логотип. ARMOR Elite має знак справжнього геймера: на відміну від друкованих логотипів інших брендів, COUGAR вишив свій знак, щоб він не псувався і не зношувався протягом довгого часу.
Неперевершена якість: газліфтний циліндр класу 4
Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. COUGAR не заощаджує на такому життєво важливому компоненті і використовує газліфтний циліндр класу 4, щоб гарантувати неперевершену безпеку та надійність. Плавна робота та неймовірний опір – найкраща гарантія якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Вес | 20 кг кг |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 49 х 54.5 см |
| Розміри спинки | 82 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
Информация для заказа
- Цена: 8 030 ₴





