Крісло виготовлене з високоякісних матеріалів, які гарантують довговічність та зручність. Текстильний матеріал, що покриває крісло, не тільки приємний на дотик, а й зносостійкий, що робить його ідеальним вибором для тривалих ігрових сесій.
Усередині крісло заповнене піною холодного формування. Це високоеластичний синтетичний матеріал, здобутий завдяки інноваційним технологіям. Він має відмінні експлуатаційні властивості, еластичність і здатність до відновлення, а також є гіпоалергенним.
Металевий каркас товщиною 1,5 мм забезпечує надійність та стійкість крісла. Підлокітники регулюються за чотирма напрямками, надаючи вам повний контроль за вашим становищем. Подушки, заповнені піною з ефектом пам’яті, надають неперевершений комфорт та підтримку. Крім того, подушка для шиї та голови має унікальну ергономічну форму, що надає ще більшого задоволення та зручності у використанні.
Механізм хитання "мультиблок" забезпечує можливість регулювання функції хитання, а також фіксації сидіння у трьох положеннях нахилу. Також мультиблок керує функцією регулювання висоти сидіння завдяки газ-ліфту 4 класу, що у тандемі забезпечує максимальну гнучкість та легкість налаштування вашого крісла. Металева основа та нейлонові колеса збільшеного розміру діаметром 75 мм гарантують стійкість та плавний рух.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Цвет | Темно-серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-block, нахил спинки, газліфт |
| Вес | 25 кг кг |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 55 х 49 см |
| Розміри спинки | 56 см |
| Тип | геймерське крісло |
Информация для заказа
- Цена: 10 558 ₴











