
Крісло для геймерів 1stPlayer K3 Fabric Black (K3-FC-BK)
7 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34059
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1stPlayer K3 Fabric - сучасне ергономічне крісло для геймерів
Особливістю цієї моделі є підголівник з діапазоном регулювання висоти 8 см
Ширший та довший загальний дизайн для різних типів статури
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly |
| Вес | 22 кг кг |
| Граничний кут нахилу спинки | 150° |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | шкіра PU, тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 54 х 61 х 12.5 см |
| Розміри спинки | 60 х 86 см |
| Тип | геймерське крісло |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴






