
Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне (64316)
2 380 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34075
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сидіння (Крісла офісні) | 44-54 см |
| Додаткові характеристики (Крісла офісні) | Висота підйому 100 мм |
| Клас газліфта (Крісла офісні) | 3 клас |
| Колір (Крісла офісні) | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг (Крісла офісні) | 120 |
| Матеріал коліс (Крісла офісні) | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) (Крісла офісні) | Метал |
| Матеріал оббивки (Крісла офісні) | Текстиль + сітка |
| Матеріал основи (Крісла офісні) | Пластик |
| Основа (Крісла офісні) | Хрестовина з роликами |
| Особливості (Крісла офісні) | З сіткою |
| Підлокітники (Крісла офісні) | Без підлокітників |
| Регулювання (Крісла офісні) | Висота сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розмір коліс (Крісла офісні) | 50 мм |
| Розміри сидіння (Крісла офісні) | 57х48х4 см |
| Розміри сидіння, см (Крісла офісні) | 57 х 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 380 ₴





