
Крісло офісне Defender Rivellon сітка,3 клас, хромована хрестовина,чорне (64339)
3 327 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN34076
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Крісло офісне Defender Rivellon сітка,3 клас, хромована хрестовина,чорне
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сидіння (Крісла офісні) | 42-52 см |
| Додаткові характеристики (Крісла офісні) | Висота підйому 100 мм, Механізм хитання 3 - 18 ° |
| Клас газліфта (Крісла офісні) | 3 клас |
| Колір (Крісла офісні) | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг (Крісла офісні) | 110 |
| Матеріал коліс (Крісла офісні) | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) (Крісла офісні) | Метал |
| Матеріал оббивки (Крісла офісні) | Текстиль + сітка |
| Матеріал основи (Крісла офісні) | Метал |
| Основа (Крісла офісні) | Хрестовина з роликами |
| Особливості (Крісла офісні) | З сіткою |
| Підлокітники (Крісла офісні) | З підлокітниками |
| Регулювання (Крісла офісні) | Висота сидіння, Кут нахилу сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розмір коліс (Крісла офісні) | 50 мм |
| Розміри сидіння (Крісла офісні) | 57х48х4 см |
| Розміри сидіння, см (Крісла офісні) | 57 х 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 327 ₴





