
Кронштейн HiSmart HS083311 (VESA200х200)
278 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34082
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розроблене для більшості плоских панелей з діагоналлю 23’’-43’’ і максимальною вагою 45 кг, суперекономічне низькопрофільне настінне кріплення для телевізора має не тільки чудову якість, але й абсолютно вигідну ціну! Супертонкий дизайн знаходиться всього в 20 мм від стіни. Проста конструкція забезпечує швидке та легке встановлення. Відкрита архітектура забезпечує кращу вентиляцію та легший доступ до проводів. Зручні рейкові гвинти надійно і безпечно утримують телевізор на місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 20 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 43" |
| Стандарти VESA | 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 100x150 мм, 150x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 150x150 мм, 200x200 мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 278 ₴


