
Кронштейн HiSmart HS083335 (VESA400х400)
513 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34083
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінне кріплення HiSmart сумісне з будь-яким плоским телевізором з діагоналлю від 32 до 55 дюймів і витримує навантаження до 35 кг. Супертонкий дизайн кронштейна знаходиться на відстані всього 28 мм від стіни, доповнюючи витончений вигляд ультратонких телевізорів. Підходить для отвору VESA розміром до 400x400. Дозволяє ковзати телевізору вліво та вправо по настінній панелі, щоб розташувати його саме там, де ви хочете. Покриття гарантує довговічність, а проста конструкція легко встановлюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 28 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | +5/-10° |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 513 ₴

