
Кронштейн HiSmart HS083342 (VESA200х200)
678 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34084
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Економічне настінне кріплення для телевізора HiSmart підходить для більшості пласких телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і вагою до 30 кг. Повномасштабні можливості кронштейна дозволяють нахиляти телевізор на +3°~-10° і повертати його на +90°~-90°, що забезпечує максимальну гнучкість для зручного перегляду з різних кутів у кімнаті. Вбудований затискач для кабелів упорядковує та захищає кабелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Количество степеней свободы | 1 |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 56 - 378 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 43" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
Информация для заказа
- Цена: 678 ₴

