X-DIGITAL STEEL SF305 Black - це пристінне кріплення для телевізорів діагоналлю, яке практично впритул «притискається» до стіни. Таке кріплення для телевізора стане відмінним рішенням, якщо у вас є можливість встановити телевізор в оптимальному для перегляду місці, і при цьому відсутня необхідність в зміні кута нахилу екрану. Фіксований кронштейн для телевізора займає мінімум місця, що дуже важливо для маленьких кімнат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 20 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴


