
Кронштейн Gembird TVS-86F-02 (VESA600х400)
5 030 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34087
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Металева підставка під телевізор з колесами
Підтримує більшість LCD-телевізорів з діагоналлю 55-86 дюймів
Плавне регулювання висоти
Практична полиця для обладнання чи матеріалів
Міцні роликові колеса з механізмом блокування
Сумісність із VESA, макс. 600 мм x 400 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | - |
| Рекомендована діагональ | 55" - 86" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепежа | підлогове |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 5 030 ₴



