Кронштейн КВАДО К-48 - це універсальне настінне кріплення, яке поєднує привабливий дизайн і надійність.
Цей кронштейн ідеально підходить для встановлення сучасних телевізорів з великими та середніми діагоналями, вагою до 45 кг.
Перевагою даного кронштейна є його широка настінна плита та функція нахилу.
Ви зможете легко змінювати кут перегляду без будь-яких зусиль.
Механізм нахилу надійно фіксується на настінній плиті за допомогою спеціального поворотного замка, при цьому не потрібне використання гвинтів та інструментів.
Крім того, похилі механізми нового типу утримують нахил у заданому положенні без необхідності використання гвинтів, що фіксують.
Це забезпечує додатковий рівень безпеки та надійності.
Наш кронштейн пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості.
Ми приділяємо особливу увагу якості зварних швів і використовуємо лише сертифіковане кріплення, щоб забезпечити максимальну надійність та безпеку. Однак, обов’язково ознайомтеся з наданою інструкцією та дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника. Також додатково рекомендується перевірити відповідність обраного кріплення з матеріалом стіни, на якій планується встановлення кронштейна. Це допоможе гарантувати правильне та безпечне встановлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | похилий |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х200 мм |
| Расстояние от стены | 65 мм |
| Рекомендована діагональ | 43" - 65" |
| Стандарти VESA | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200 |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 571 ₴




