
Кухонний ніж шеф-кухаря Tefal Precision, 20см, нержавіюча сталь (K2890224)
1 189 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34139
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кухонний ніж шеф-кухаря Tefal Precision K2890224 – це найгостріший ніж Tefal, здатний легко нарізати будь-які продукти завдяки куту заточки 22°. Німецька нержавіюча сталь та технологія загартування льодом (-120°C) забезпечують міцність, довговічність і стійкість до корозії. Ергономічна нековзка ручка та легка конструкція гарантують комфорт під час використання. Дизайн ножа відзначений міжнародною нагородою reddot 2023. Для збереження гостроти рекомендується використовувати дерев’яну або пластикову дошку, ручне миття та заточування точилкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| V-подібне заточування | Нет |
| Антибактериальное покрытие | немає |
| Вес | 0.18 кг кг |
| Довжина леза ножа | 200 мм |
| Ергономічна форма ручки | є |
| Колекція | Precision |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | є |
| Наявність зубчиків | немає |
| Наявність чохла/футляра | без чохла |
| Нековзне покриття ручки | немає |
| Петля для підвісу | немає |
| Тип | шеф-ніж |
| Тип кріплення ручки | cуцільне лиття |
| Тип лезвия | штамповане |
| Цвет ручки | сріблястий |
| Ширина лезвия | 46 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 189 ₴








