
Бездротовий маршрутизатор Tenda 4G06
2 928 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34275
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Tenda 4G06 - бездротовий шлюз, що поєднує технологію LTE і швидкісне Ethernet з’єднання для забезпечення стабільним доступом до інтернет-мережі. Завдяки технології LTE Advanced пристрій дає змогу отримати доступ до інтернет-мережі без використання кабелю або оптоволокна. Це ідеальний вибір для заміських будинків, дач, виїзних кафе або будинків відпочинку.
Tenda 4G06 - це доступ до бездротової мережі в зручному для користувача місці. Оснащений технологією IP Multimedia Subsystem (IMS) зі спеціальними профілями для управління голосового сервісу на базі бездротової широкосмугової LTE технології. Завдяки потужному 880MHz 28нм процесору, маршрутизатор здатен забезпечити WiFi мережу для 32 пристроїв. Постійний доступ до інтернет-мережі через авторизовану Mini SIM карту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество антенн | 2 шт |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.25 кг кг |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | сat.4 (150 Мбіт/с) |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 185 х 126 х 60 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | white |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA / WPA2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 928 ₴




