
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EG105GW(T)
6 849 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34290
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний бездротовий маршрутизатор для малого бізнесу.
Легко налаштувати всю мережу за допомогою універсального бездротового маршрутизатора.
Натисніть кнопку, мережа Reyee Mesh готова.
Гідний дизайн, гнучка установка на стіл і стіну.
Безпечний моніторинг NVR/IPC/внутрішнього сервера в будь-який час з будь-якого місця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Количество антенн | 5 шт |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.25 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 120 x 120 x 28 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | настільний / стіновий |
| Цвет | Black |
| Швидкість Wi-Fi | 1267 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 6 849 ₴










