
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW7200BE PRO
9 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34293
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW7200BE PRO
Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW7200BE PRO – це хмарний пристрій з підтримкою Wi-Fi 7 та швидкістю до 7200 Мбіт/с, що ідеально підходить для високонавантажених мереж. Оснащений процесором MT7992, 1 ГБ RAM та 256 МБ ROM, що забезпечує швидку обробку даних та стабільну роботу.
Має 4 LAN-порти (1 Гбіт/с) для підключення дротових пристроїв, 3 LAN-порти (2.5 Гбіт/с) для високошвидкісних з'єднань і 2 WAN-порти (2.5 Гбіт/с) для підключення інтернету (один з них можна використовувати як LAN). Працює у стандарті Wi-Fi 7 (802.11be), підтримує 4×4 MIMO на 2.4 ГГц та 5 ГГц, що покращує покриття та швидкість бездротової мережі. Розрахований на до 96 активних користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Количество антенн | 8 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | немає |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.74 кг кг |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 214 x 209 x 60 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE7200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | Black |
| Швидкість Wi-Fi | 1377 Мбіт/сек + 5765 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴






