
Мережевий адаптер Mercusys MA30H, Black, USB, WiFi 5, 5 GHz (867 Мбіт/с) / 2.4 GHz (400 Мбіт/с), 1 зовнішня
663 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34499
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий дводіапазонний USB-адаптер AC1300 з високим коефіцієнтом посилення
- Висока швидкість дводіапазонного Wi-Fi — підтримує до 867 Мбіт/с (5 ГГц) + 400 Мбіт/с (2,4 ГГц)
- Широке покриття сигналу — високопродуктивна антена
- Plug and Play — завдяки вбудованому драйверу для поштової скриньки операційних систем Windows вам просто потрібно підключитися до комп'ютера та грати.
- MU-MIMO — одночасно обслуговує кілька пристроїв без більшої затримки або перевантаження пропускної здатності
- Покращена безпека — останнє вдосконалення безпеки, WPA3, забезпечує посилений захист безпеки особистих паролів
- Зворотна сумісність — повна підтримка стандартів 802.11ac/a/b/g/n
- Сумісність з Windows — Підтримувана операційна система: Windows 1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Тип антенны | Внешняя |
| Общие | |
| Высота | 173.4 мм |
| Ширина | 16.8 мм |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 57.8 мм мм |
| Дополнительно | LED-індикатор/(статус), підтримка MU-MIMO, Plug and Play |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Количество антенн | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 867 Мбіт/сек/(5 ГГц), 400 Мбiт/сек/(2,4 ГГц) |
| Поддержка | Windows 10, Windows 11 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
Информация для заказа
- Цена: 663 ₴









