
Миша A4Tech G3-200N, Black/Red, USB, бездротова, оптична (сенсор V-Track), 1000 dpi (G3-200N (BLACK+RED))
420 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34633
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
A4Tech G3-200N Black/Red - це бездротова миша, яка функціонує на будь-яких поверхнях і ефективно витрачає заряд батарейки. Ця миша підходить як для правої, так і для лівої руки, оскільки має симетричну форму.
Зручність для повсякденного використання
Вона використовує технологію V-Track, що дозволяє миші працювати на різних поверхнях, включаючи хутро, килими, шкіру і тканини.
Миша використовує бездротову технологію XFAR No shaking на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільний бездротовий зв'язок і плавне переміщення курсора. В порівнянні зі звичайною бездротовою технологією, вона є більш надійною.
Миша також має режими сну - звичайний і глибокий, які допомагають економити заряд батарейок і продовжувати їх роботу.
В комплекті з мишею є мініатюрний USB-ресивер, який забезпечує бездротове підключення.
Максимальний радіус дії миші складає 10-15 м, що дозволяє вам вільно переміщатися під час роботи.
Миша також має колесо 4D-прокрутки, а програмне заб
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A4Tech |
| Вес | 70 г |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип | Мышь |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 107 x 60 x 38 мм |
| Датчик | V-TRACK |
| Интерфейс | Wireless (2.4GHz) |
| Источник питания | батарейки |
| Количество кнопок | 3 |
| Оптична роздільна здатність | 1000 dpi |
| Особенности | симетрична |
| Подсветка | немає |
| Підключення | бездротове |
| Сенсор | MX8650A |
| Серия | G |
| Тип мыши | класична |
| Цвет | Black/Red |
| перемикачі | Huano |
- Цена: 420 ₴

