
Мікрохвильова піч інверторна з грилем Panasonic, 23л, 1000Вт, чорний (NN-GD38HSZPE)
8 738 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN34795
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Високоякісна мікрохвильова піч Panasonic NN-GD38HSZPE створить ідеальні умови для приготування страв згідно з кулінарними рецептами. Її перевагою є інверторна технологія мікрохвиль, яка дозволить вдвічі швидше готувати різноманітні продукти. Потужність 1000 Вт буде достатньо для ефективної роботи пристрою. Також мікрохвильова піч оснащена корисними функціями автоматичного розігріву та автоматичного приготування. Гриль потужністю 1000 Вт дозволить вам готувати м'ясо, птицю та овочі з мінімальним використанням олії. Опція швидкого старту дозволить увімкнути мікрохвильову піч на 30 секунд з кожним натисканням кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 23 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | є |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Внутреннее покрытие | немає даних |
| Выпечка | є |
| Габарити (В х Ш х Г) | 279 х 488 х 395 мм |
| Діаметр поворотного столу | немає даних |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | гриль + конвекція |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 8 738 ₴

