
Мікрохвильова піч Panasonic NN-GT352WZUE
6 120 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34797
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комбінована мікрохвильова піч PANASONIC NN-GT352WZUE: мікрохвилі потужністю 800 Вт, гриль - 1000 Вт. Обсяг: 23 л. Внутрішнє покриття: жароміцна емаль сірого кольору. СВЧ PANASONIC NN-GT352WZUE з сенсорною панеллю управління оснащена цифровим дисплеєм і електронним таймером. Модель має автоматичне меню приготування 9-ти російських страв.
Габарити (ШхВгГ): 485 x 287 x 400 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 23 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 287 х 485 х 400 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
Информация для заказа
- Цена: 6 120 ₴




