Мікрохвильова піч економить час і енергію, зберігає вітаміни і мінеральні речовини, а приготовані в ній страви виглядають більш свіжими і апетитними, ніж приготовані на плиті. Заморожені продукти відтають у ній швидше, заздалегідь приготовані страви підігріваються в одну мить і без втрати корисних речовин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Объем | 25 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 287 х 485 х 400 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
| Цвет корпуса | білий із чорним |
Информация для заказа
- Цена: 5 892 ₴





