
Мiнiмийка Karcher K 2 Universal Edition (1.673-010.0)
3 464 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34817
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
K 2 Universal Edition компактний пристрій ідеально підходить для будь-яких періодичних прибирань у будинку та дворі. Обертовий струмінь грязьової насадки видаляє навіть стійкий бруд. Завдяки невеликій вазі і вбудованій зручній ручці для перенесення ви можете легко транспортувати K 2 Universal Edition туди, куди вам потрібно. Система Quick Connect пропонує додаткову зручність, так як її швидке з’єднання дозволяє приєднувати і від’єднувати шланг високого тиску довжиною три метри від пристрою і легко запускати пістолет. Усі вхідні в комплект аксесуари можна легко укласти в K 2 Universal Edition. Це стало можливим завдяки розумним дужкам на пристрої. Навіть кабель живлення може бути акуратно покладений у вбудований відсік для кабелю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.77 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Висувна ручка | немає |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 182 х 280 х 390 мм |
| Довжина шлангу | 3 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | відсутні |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Максимальная температура воды | 40 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Пескоструйная насадка | немає |
| Подогрев воды | відсутній |
| Производительность | 360 л/год куб. м/час |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | відсутній |
| Стандартная насадка | немає |
| Струменева трубка | немає |
| Тип питания | електрична |
| Турбо насадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 464 ₴




