
Монітор 22" Xiaomi Monitor A22i Black WLED VA 1920x1080 (16:9) 75 Гц 8 мс 250 кд/м² 178°/178° (1002336)
3 042 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN34937
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Xiaomi Monitor A22i з діагоналлю 22" — це відмінний пристрій для офісної роботи та домашнього використання. Він має чітке та яскраве зображення картинки, високу роздільну здатність FHD, широкий кут огляду 178° і забезпечений технологіями для захисту очей, що підтверджено сертифікатом TÜV Low Blue Light. Лаконічний сучасний дизайн монітора з тонкими рамками чорного кольору добре виглядає в більшості офісних та домашніх інтер’єрів.

Особливості монітора для комп’ютера Xiaomi Monitor A22i
- VA-дисплей має роздільну здатність 1980 × 1080 і широку палітру кольорів sRGB 99 %, тож відтворює чітку картин
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Встроенные динамики | Нет |
| Відгук матриці | 8 мс |
| Діагональ екрана | 21-22.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 24 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 125.00069 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Частота обновления экрана | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 3 042 ₴





