
Монітор портативний DELL 14" P1425 2xUSB-C, IPS, 1920x1200, 16:10, sRGB 100% (210-BQTB)
14 267 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN34943
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативний DELL P1425 – це 14-дюймовий IPS-монітор, який забезпечує чітке, насичене зображення з точним відтворенням кольорів. Завдяки роздільній здатності 1920x1200 та співвідношенню сторін 16:10 він пропонує більше робочого простору, що робить його ідеальним для багатозадачності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 0.62 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 315.15х223.54x14.65 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 62.50069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 1920х1200 |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67361 |
| Споживана потужність (в роботі) | 5.4 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 7 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 14 267 ₴







