
Монiтор Dell 31.5" AW3225DM (210-BQWN) VA Black Curved 180Hz
16 700 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34944
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пориньте в яскраві деталі
Чи досліджуєте ви відкриті світи або б'єтеся в бою, ви ніколи не пропустите жодної деталі завдяки роздільній здатності QHD та 32-дюймової панелі з кривою 1500R.
Ніколи не пропустіть жодного удару
Плавний, чіткий та чуйний ігровий процес завдяки високій частоті оновлення та малому часу відгуку.
Розроблено з урахуванням побажань геймерів
Грайте з комфортом завдяки культовому дизайну, що враховує ергономіку, економію місця та універсальні можливості підключення.
Обмін панелями преміум-класу
Dell Premium Panel Exchange дозволяє безкоштовно замінити панель у період дії обмеженої гарантії на обладнання, навіть якщо виявлено лише один яскравий піксель. Premium Panel Exchange не є стандартною або додатковою послугою підтримки.
Розширена служба заміни
Ваш монітор постачається з Advanced Exchange Service. Якщо після віддаленої діагностики виникне необхідність заміни монітора, він буде відправлений вам наступного робочого дня (включаючи вигоряння OLED).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 9.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0 |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 33 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 700 ₴




