
Монитор Dell 23.8" E2425HM (210-BRDN) IPS Black 100Hz
5 332 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34947
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поліпшений перегляд
Відчуйте високу частоту оновлення 100 Гц під час роботи із сертифікованим TUV Rheinland 3-зірковим переглядом у поєднанні з ComfortView Plus.
Висока частота оновлення
Висока частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух.
ComfortView Plus
Мінімізуйте шкідливий вплив синього світла без шкоди для точності передачі кольору за допомогою постійно ввімкненої вбудованої ComfortView Plus від Dell.
Подивіться різницю, коли ComfortView Plus допомагає знизити жовті відтінки, щоб забезпечити кращу точність передачі кольору, в порівнянні з результатами програмної технології Low Blue Light.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.64x412.35x171 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.3 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 332 ₴





