
Монітор LG 27" 27US500-W 2xHDMI, DP, Audio, IPS, 3840x2160, DCI-P3 90%, HDR10
8 794 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34961
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор LG 27" 27US500-W із 4K Ultra HD роздільною здатністю (3840x2160) забезпечує високу якість зображення та точність передачі кольорів завдяки IPS-матриці з 90% DCI-P3 і підтримкою HDR10. Яскравість 300 кд/м², статична контрастність 1000:1 і широкі кути огляду 178° забезпечують чіткість і деталізацію під будь-яким кутом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Входы | Вихід на навушники, 2x HDMI, 1 x DisplayPort/(1.4) |
| Габарити (ШхВхТ) | 613,5 x 454,7 x 214,9 /(з підставкою), 613,5 x 363,5 x 45,4 мм (без підставки) |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Контрастність (статична) | 1000:1/(типова), 700:1/(мінімальна) |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 5 мс /(GtG у режимі Faster) |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2/(типова), 240 кд/м2/(мінімальна) |
Информация для заказа
- Цена: 8 794 ₴










