
Монітор Asus 27" VA279HG D-Sub, HDMI, Audio, IPS, 120Hz, 1ms, sRGB 99%, AdaptiveSync (90LM04J1-B02371)
6 138 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN34975
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VA279HG — це 27-дюймовий IPS-монітор, що поєднує швидкодію, реалістичну передачу кольору та сучасні технології захисту зору. Завдяки частоті оновлення 120 Гц і часу відгуку 1 мс (MPRT), цей дисплей забезпечує плавне зображення без розривів — як у динамічних іграх, так і під час перегляду відео. ASUS VA279HG — ідеальний вибір для тих, хто шукає великий, швидкий і комфортний монітор для роботи, навчання та дозвілля.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 3.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.4x447.1x194.2 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 62.50069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 138 ₴










