
Монітор Asus 27" PA278QV (90LM05L1-B03370) IPS Gray/Black
14 234 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34976
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Широкий колірний обхват
ProArt PA278QV володіє збільшеним колірним охопленням в порівнянні зі звичайними комп"ютерними моніторами і здатний відображати 100% відтінків колірного простору sRGB. Це означає більш яскраві, насичені кольори, так само як і більш точне, реалістичне відображення кожного колірного відтінку.
Віртуальна лінійка ASUS QuickFit
ASUS QuickFit - це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення в своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не розкриваючи його на папері. Ця функція активується в екранному меню, для навігації по якому служить зручний 5-позиційний джойстик.
Ергономічний дизайн
Монітор PA278QV володіє ергономічною підставкою, яка дозволяє зі зручністю налаштовувати положення екрану в просторі: змінювати кут нахилу і висоту, а також повертати його навколо своєї осі і переводити в портретний режим. Причому при портретній орієнтації екрану меню монітора теж автоматично повертається, щоб відображатися правильно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Встроенные динамики | 1 /2Wx2 |
| Входы | Display Port, mini Display Port, DVI/Dual-Link, HDMI(v1.4), USB Hub/4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Earphone Jack, PC Audio Input |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастність (статична) | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Назначение | для ігор, для дому та офісу |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран | 1 /+90°~–90° |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулировка по высоте | є |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.6 Вт |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 5 мс /GTG |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 14 234 ₴









