
Монітор Asus 27" Gaming VG27AQML1A-W (90LM05Z2-B01370) IPS White 260Hz
24 719 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34977
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – до 260 Гц, за рахунок чого поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів. Висока частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями якості та дозволяє миттєво реагувати на те, що відображається на екрані.
Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх, монітор дозволяє активувати адаптивну синхронізацію. Він сумісний із технологіями AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible та VESA AdaptiveSync.
TUF Gaming VG27AQML1A-W використовує переваги технології HDR, що забезпечує більш живі кольори та високий рівень контрастності порівняно з традиційними моніторами.
Технологія ELMB Sync* дозволяє одночасно використовувати функції зменшення розмиття при русі та адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення.
* Ідеально підходить для динамічних ігор і найкраще працює при частоті оновлення вище 85 Гц.
Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу динамічно налаштовувати параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, щоб оптимізувати зображення в будь-якій грі. Виберіть, наскільки сильний ефект ви бажаєте отримати, а потім дозвольте монітору це зробити.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center отримало новий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, тож немає необхідності відкривати екранне меню.
Монітор пропонує декілька інтерфейсів для підключення до джерела сигналу, зокрема два порти HDMI 2.0 та DisplayPort 1.4.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.9х533.9х213.8 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Белый |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 260 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 24 719 ₴






