
Монiтор Asus 31.5" ROG Strix XG32WCMS (90LM09X0-B01970) Fast VA Black 280Hz Curved
22 711 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34984
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ROG Strix XG32WCMS 31,5-дюймовий вигнутий ігровий монітор HDR з роздільною здатністю 2560 x 1440 і надшвидкою частотою оновлення 280 Гц (власна) для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу.
- Технологія ASUS Fast VA забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів.
- Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом зі змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких -
ігрових зображень із високою частотою кадрів.
- Колірна гамма DCI-P3 на 95% із вдосконаленою технологією відстеження відтінків сірого ASUS забезпечує більш плавну передачу кольорів і рівномірність.
- DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати налаштування монітора за допомогою миші
- USB Type-C з режимом DP Alt, що означає, що ви можете підключити свій пристрій без зайвих налаштувань
- Технологія штучного інтелекту ROG Gaming із функціями штучного інтелекту для покращення ігрового досвіду користувачів.
Зробіть свій ігровий процес кращим за допомогою ROG Strix XG32WCMS, ретельно створеного для зручності та продуктивності. Пориньте в плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 280 Гц (власна) і блискавичним часом відгуку 1 мс. Долайте виклики без особливих зусиль за допомогою функцій штучного інтелекту та розширюйте свої можливості підключення за допомогою універсального з’єднання Type-C, що гарантує вам випередження, насолоджуючись зручністю сучасного підключення.
Неперевершена візуальна яскравість
Пориньте у приголомшливу точність зображення з ROG Strix XG32WCMS. Його технологія вигнутого дизайну в поєднанні з яскравою роздільною здатністю 1440p і підтримкою дисплея HDR400 забезпечує неперевершений ігровий і мультимедійний досвід, оживляючи кожну деталь із яскравими кольорами та надзвичайною чіткістю.
Безперебійна швидкість і точність
Знищуйте затримку та розмиття в русі завдяки частоті оновлення 280 Гц (власна) і блискавичному часу відгуку 1 мс (GTG). Ця комбінація забезпечує плавний, чутливий ігровий процес, що дає вам перевагу в швидких іграх, таких як шутери від першої особи, гонки та стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на дії на екрані та впевнено робіть критичні кадри.
Яскраві кольори, перевірено на заводі
Пориньте в широкий діапазон яскравих кольорів із стандартним для кінотеатрів DCI-P3 95% і sRGB 125% колірною гамою. Кожен монітор проходить сувору заводську перевірку, щоб забезпечити точність кольорів, що гарантує реалістичне та захоплююче візуальне враження
Універсальне підключення
Легко підключайте свої пристрої завдяки широким можливостям підключення, включаючи порт Type-C із підтримкою режиму DP Alt для відеовиходу та живлення, DisplayPort 1.4 для з’єднань із високою роздільною здатністю та високою частотою оновлення та порт HDMI для підключення консолей та інші мультимедійні пристрої.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| Kensington Lock | є |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Входы | USB-C (DP Alternate Mode), DisplayPort 1.4/(HBR3), Earphone Jack, USB-C Power Delivery/(15 Вт) |
| Габарити (ШхВхТ) | 708 x 573 x 246 /(з підставкою), 708 x 425 x 108 мм (без підставки) |
| Диагональ экрана | 31.5 " |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1/(HDR, макс.) |
| Контрастність (статична) | 4000:1/(типовий) |
| Концентратор USB | немає |
| Назначение | Для игр |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран | 1 /у горизонтальній площині: (+25° ~ -25°) |
| Покриття екрану | матове |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулировка по высоте | є |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 50 Вт |
| Тип матрицы | Fast VA |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /(GTG) |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2/(типова), 400 кд/м2/(HDR, макс.) |
Информация для заказа
- Цена: 22 711 ₴








