
Монітор Asus 26.5" ROG Swift PG27AQDP (90LM0A20-B01A70) OLED Black 480Hz
49 165 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34985
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
26,5-дюймовий ігровий OLED-монітор QHD (2560 x 1440) із частотою оновлення 480 Гц і часом відгуку 0,03 мс для захоплюючих ігор
Високоефективний спеціальний радіатор, а також інтелектуальна оптимізація напруги для кращого управління теплом, щоб зменшити ризик перегорання
Висока сприйнятлива пікова яскравість 1000 ніт (3% екрану з увімкненим HDR), 99% гами DCI-P3 та різниця кольорів Delta E < 2 для вражаючої продуктивності HDR
Додаткове рівномірне налаштування яскравості забезпечує постійний рівень яскравості
DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати параметри OLED і монітора за допомогою миші
Два порти HDMI 2.0, підтримка VRR на консолях Xbox Series X і Series S, VRR для ігор PlayStation 5, які включають режим розблокованої частоти кадрів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | OLED |
| Размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 605х438-548х274 мм |
| Диагональ экрана | 26.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 480 Гц |
| Яркость | 450 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 49 165 ₴






